چگونه خریدی خوب داشته باشیم؟

راهنمای خرید از فروشگاه

خیلی از دوستان از ما این سوال را دارند که چگونه خرید کنیم ؟ یا اینک اجناس چگونه به دست ما میرسه؟ و سوالاتی مختلف در همین مورد... در این قسمت به تمامی سوالات شما پاسخ داده ایم...

ثبت سفارش

با کلیک روی هر گزینه به بخش موردنظر راهنمایی می شوید و می توانید اطلاعات مرتبط را مطالعه کنید

روش پرداخت

با کلیک روی هر گزینه به بخش موردنظر راهنمایی می شوید و می توانید اطلاعات مرتبط را مطالعه کنید

روش ارسال

با کلیک روی هر گزینه به بخش موردنظر راهنمایی می شوید و می توانید اطلاعات مرتبط را مطالعه کنید

شرایط بازگشت

با کلیک روی هر گزینه به بخش موردنظر راهنمایی می شوید و می توانید اطلاعات مرتبط را مطالعه کنید

چگونه سفارش م رو ثبت کنم؟

روش ثبت سفارش

با انتخاب هر کدام از گروه‌های اصلی زیرگروه‌های هر یک باز شده و با کلیک روی گروه مشخص شده، شما به صفحه‌ی مربوط به آن دسته کالا فرستاده می‌شوید. در این بخش می‌توانید کالای خود را از بین اقلام پیشنهادی انتخاب کرده و با کلیک بر روی جزئیات از مشخصات آن مطلع شوید، سپس در صورت تمایل با فشردن گزینه‌ی اضافه به سبد خرید، کالای خود را برای خرید انتخاب کنید.

 

چگونه مبلغ سفارش رو پرداخت کنیم؟

روش پرداخت

پس از ثبت سفارش مورد نظرتان و انتخاب ارسال از طریق پست در یک صفحه‌ی مشخصات کالاهای خریداری شده‌ی شما نمایش داده می‌شود و با تأیید نهایی و پذیرفتن شرایط و قوانین سایت شما به صفحه‌ی پرداخت از طریق درگاه بانکی فرستاده می‌شوید.

پس از پرداخت مبلغ نهایی شده در فاکتور، به وسیله هر کارت بانکی عضو شبکه‌ی شتاب، خرید شما با موفقیت انجام شده و فاکتور سفارش خریدتان به انبار فرستاده می‌شود. در این قسمت پس از بسته‌بندی کالا، سفارش شما تحویل پست شده، سپس به محل موردنظرتان ارسال می‌گردد.

 

* در حال حاضر تنها امکان پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانک امکان پذیر است.

چگونه سفارش م رو ارسال می کنید؟

روش ارسال سفارش

  • ویژه تهران :

مشتری گرامی، لطفا به نکات زیر در شیوه ارسال ویژه تهران توجه فرمایید:

1- سفارش شما حداکثر تا 24 ساعت کاری آینده (غیر روزهای تعطیل) تحویل سامانه توزیع خواهد شد و مرسوله خود را در بازه ساعت 14 عصر الی 20 شب دریافت خواهید کرد.

2- هزینه ارسال برای شهر تهران، تا وزن 5 کیلو مبلغ ثابت 29000 تومان و بیش از 5 کیلو به ازای هر کیلو اضافه 2700 تومان اضافه خواهد شد.

3- محدوده توزیع پیک در شیوه ارسال " ویژه تهران " از اتوبان بسیج تا بزرگراه آزادگان می‌باشد، در صورتی که آدرس شما خارج این محدوده می‌باشد لطفا از شیوه ارسال " پست پیشتاز " استفاده بفرمائید.

 

  • پست پیشتاز :

مشتری گرامی، بازه زمانی ارسال سفارشات به شرح ذیل می باشد:

1- سفارش شما طی 24 ساعت آینده پردازش و تحویل سامانه پست جمهوری اسلامی ایران می‌شود و بین 3 تا 5 روز کاری بعد تحویل شما می‌شود.

2- هزینه ارسال بر اساس مسافت و وزن بسته محاسبه و برای شما قابل رویت می‌باشد.

3- شما با اسفاده از «کد رهگیری مرسوله» که پس از بسته‌بندی سفارش از طریق پیامک دریافت می‌کنید این امکان را دارید در سایت سامانه رهگیری مرسولات پستی می‌توانید آخرین وضعیت سفارش خود را پیگیری کنید.

اگر کالا معیوب بود چیکار کنیم؟

شرایط بازگشت محصول

مشتریان گرامی لطفا به موارد ذیل توجه فرمائید:

خواهشمند است قبل از ثبت سفارش، اطلاعات درج شده برای محصول مورد نظر را اعم از قیمت، مشخصات، ویژگی و ... به دقت مطالعه فرمایید.

هنگام دریافت محصول، فاکتور خود را با محتویات بسته کنترل نموده تا نام محصول و مبلغ، مطابق سفارش شما باشد.در صورت وجود مغایرت پس از دریافت سفارش (کالایی ارسال نشده باشد یا اضافی ارسال شده باشد) با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما، شما را راهنمایی نمایند.

از پرداخت هر گونه وجه اضافی تحت عنوان(انعام،پول برگشتی و...) به رساننده مرسوله خودداری فرمایید.

شرایط بازگشت محصول:

اگر کالای خریداری شده معیوب باشد و یا نقص داشته باشد و یا از نظر ظاهر یا مشخصات با اطلاعات مندرج در سایت مغایرت داشته باشد ،خواهشمند است حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت سفارش با واحد خدمات پس از فروش تماس گرفته و موضوع را به کارشناسان اطلاع دهد تا هماهنگی های لازم صورت پذیرد.درصورتی که بعد از بازه زمانی 24ساعت مشتری متوجه معیوب بودن کالا شود، فروشگاه از پذیرفتن فاکتور مرجوعی معذور است.

تعداد سفارش های موفق

سفارش های شما عزیزان

0 +

تیکت پشتیبانی

0 +

ثبت سفارش موفق

0 +

مرسوله پستی