به فروشگاه هنری پالت خوش آمدید

از این پس می توانید به صورت مستقیم محصولات مختلف هنری خود را از فروشگاه هنری پالت تهیه کنید…

 

اگر می خواهید هزینه ارسال چه به صورت پستی چه پیک پرداخت نکنید می توانید سفارش خودتان را تا روز سه شنبه هر هفته نهایی کنید، پلتفرم پالت هزینه ارسال فاکتورهایی که تا روز دوشنبه پرداخت می شوند و ارسال آنها برای روز سه شنبه است را از مشتری دریافت نمی کند.

ارسال رایگان محصولات « روزهای سه شنبه »

فروشگاه هنری پالت اسلاید 02

محصولات آریا

شرکت نقش تندیس آریا (سهامی خاص) صاحب نام و پیشرو در صنعت نوشت افزار، محصولات آموزشی و هنری می باشد. اکنون تولیدات این شرکت بیش از ۱۳۰ محصول در گروه های انواع خمیر بازی، آبرنگ، رنگ انگشتی، گواش، پاستل روغنی و مداد شمعی، ظروف غذاخوری کودک، چسب ماتیکی، خمیر شنی، مداد تحریر و رنگی، خطکش جات و انواع محصولات جانبی می باشند.

محصولات فابرکاستل

با مداد های تک رنگ Pitt از فابرکاستل می‌توانید نحوه کار به سبک قدیمی در رسانه نقاشی در جهان را امتحان کنید. مزیت کار با این نوع مداد این است که می توان آن را به راحتی تراش کنید. در اینجا مداد طراحی سیاه، مداد طراحی سفید را خواهید یافت. الهام بخش جدید برای پروژه های هنری خلاقانه و هیجان انگیز شما.

مداد فابرکاستل سری 9000 – یک مداد کلاسیک واقعی در میان مدادهای دیگر است – در سال 1905 توسط الکساندر گراف فون فابر کاستل وارد بازار شد. کیفیت و درجه بندی دقیق درجات سختی؛ این مداد را به ابزار مورد علاقه هنرمندان و طراحان تبدیل کرده است. سرب آن کاملاً به محفظه چوبی چسبانده شده است و بنابراین به ویژه ضد شکستگی است. Castell 9000 در 16 درجه سختی (B8 – B7 – B6 – B5 – B4 – B3 – B2 – B – HB – F – H – H2 – H3 – H4 – H5 – H6) مختلف موجود است که آن را به یک مداد ایده آل برای تمام کاربردهای فنی و هنری تبدیل می کند.

محصولات پالت

پیگمنت های رنگی پالت تماماً با دانش روز دنیا طراحی درست و تکمیل می شوند و از کیفیت مناسبی برخوردار هستند ، پالت تولیدکننده انواع پیگمنت های رنگی است که در امور هنری و کارهای صنعتی مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد این پیگمنت ها را شما می توانید در امور مختلفی استفاده کنید از جمله : چوب ، شیشه ، سنگ و بوم و …

برندهای برتر

محصولات متنوع و به روز

محصولات برند های دیگر

در این بخش سعی داریم ممحصولات برندهیا دیگر را به شما معرفی کنیم…